Авіаквитки Air ticketsВ даному розділі Ви можете ознайомитись із діючим розкладом, правилами та умовами подорожей на авіатранспорті. Зробіть замовлення шляхом заповнення Форми бронювання. Квитки будуть безкоштовно доставлені в Ваш офіс у зручний для Вас час.

You can findout the acting time-table, rules and conditions of plane trips in given section. You can fill in the "Reservation form" and issue the order. Tickets will be freely delivered to your office in convinient time.

ПРАВИЛА ПРОДАЖУ АВІАКВИТКІВ

Для того, щоб придбати квиток, Вам необхідно надати наступну інформацію:
- маршрут подорожі;
- дати відправлення/прибуття;
- кількість пасажирів, прізвища, імена, вік
- контактний телефон, адресу
Для придбання квитка до країни з візовим режимом необхідно мати паспорт з дійсною візою. На ціноутворення на більшість внутрішньоукраїнських рейсів впливає попередність придбання авіаквитка.

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ АВІАКВИТКІВ

Більшість авіакомпаній при поверненні квитків застосовують штрафні санкції. Детальну інформацію Ви можете отримати у менеджерів UBL перед оформленням квитків.

АЕРОПОРТОВІ ЗБОРИ

За обслуговування в аеропортах пасажири сплачують додаткові аеропортові збори (такси), які не включені в тариф за перевезення. Всі збори сплачуються на момент придбання авіаквитка.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН

Перевезення домашнії тварин в салоні літака заборонена. Перевезення виконується тільки в грузовому відділенні літака в спеціальній клітці. При цьому необхідно мати з собою документи на тварин. Порядок та необхідні вимоги потрібно уточнити про оформленні квитка.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДІТЕЙ

Діти до 12 років подорожують за пільговими тарифами, які регулюються авіакомпаніями.

ПОЧАТОК ТА ЗАКІНЧЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ

Пасажир зобов`язаний прибути в аеропорт не пізніше часу, вказаного авіакомпанією для виконання необхідних процедур реєстрації. Перевізник не несе відповідальності перед пасажиром по збиткам, пов`язаним із несвоєчасним прибуттям пасажира для реєстрації. Рекомендований час прибуття до аеропорту "Бориспіль" - за 1 годину до вильоту, до аеропорту "Жуляни" - за 40 хвилин.

НОРМИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ БАГАЖУ

Звичайна норма безкоштовного перевезення багажу складає:
- в туристичному класі - 20 кг,
- в бізнес-класі - 30 кг,
- в першому класі - 40 кг.
Розмір по сумі трьох вимірів має складати менше за 158 см.. Перевезення позанормативного багажу виконується за встановленими тарифами авіакомпаній. Безкоштовно пасажир має право на перевезення з собою:
- дипломат, пакет, букет квітів;
- відеокамеру, портативний компьютер;
- друковані видання для читання;
- харчування для дитини;
- парасолька, пальто, плащ;
інвалідна коляска, що складається, милиці (при необхідності)
© 2004, Ukrainian Business Lines